Dwa nowe nabytki

Minęły dwa miesiące i oto nasze dwa kolejne nabytki w tym roku. Z myślą o Was cały czas powiększamy naszą flotę, aby w pełni spełniać Wasze oczekiwania!

Pomagamy!

Mimo naszych codziennych obowiązków nie jesteśmy obojętni na innych. Kierowca naszej ”pszczółki” pomógł we wczorajszej kolizji na krajowej ”36” wyciągając samochód z rowu naszym hds’em. Brawo!

Park Wrocławski

Żadne wyzwania nam nie straszne, a więc oto kolejne! Właśnie trwają prace w naszym lokalnym Parku Wrocławskim! Jest to piękne miejsce do którego rodziny udają się na odpoczynek. Naszym zadaniem jest sprawić, aby to miejsce stało się jeszcze piękniejsze i funkcjonalne. Transblach Lubin rozpoczął pracę nad wolierami.

Dachówki

Widzieli już Państwo krótki filmik z produkcji naszej blachodachówki, ale oprócz tego, że jesteśmy producentem pokryć stalowych w swojej ofercie posiadamy również dachówki renomowanych producentów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Wieneberger oraz BRASS.

Flota naszej firmy

Flota naszej firmy składa się z samochodów o różnych wymiarach i ładowności. Są to nowoczesne i niezawodne pojazdy, które gwarantują bezpieczny transport każdego rodzaju ładunku. Dbamy o to aby były one komfortowe oraz sprawne, ponieważ chcemy w pełni zagwarantować szybką dostawę naszym klientom. Staramy się stale unowocześniać naszą flotę dlatego chcemy powiadomić Państwa, że czekamy na nasze dwa nowe samochody.

7 lecie działalności!

Miło nam poinformować że nasza firma 20.02.2019r. obchodzi 7-lecie działalności.
Dziękujemy za okazane nam zaufanie które jest dla nas nagrodą za włożony trud w istnienie firmy.
Wierzymy, że kolejne lata zaowocują dalszym podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług i pozwolą na dalszy rozwój firmy.
Dziękujemy również całemu zespołowi firmy Transblach którego zaangażowanie, życzliwość i wysiłek prowadzą do sukcesu.
Zapraszamy do świętowania urodzin razem z nami!